Чому долар продовжує падіння: експерт назвав причини

В Україні у п’ятницю, 14 лютого, офіційний курс гривні по відношенню до долара виріс і закріпився біля позначки 24,50 грн/$.

Об этом сообщает Роспрес


Loading...


“Така динаміка спостерігається с повідомленнями про те, що Національний банк України розглядає можливість відмовитися від прив’язки бюджетних доходів до іноземної валюти, зокрема, щодо акцизів на паливо”, – повідомив аналітик Андрій Шевчишин.


“Ймовірно, сьогодні гривня проведе торги в діапазоні 24,4-24,5 грн/$”, – резюмував Шевчишин.Майже повна відсутність нерезидентів на міжбанку призвело до того, що інтереси і завдання місцевих гравців, а також поведінка Нацбанку фактично сформували тренд за курсом. Покупці не поспішали скуповуватися валютою, вичікуючи оптимально низьких котирувань, а продавці активно укладали угоди на побоюваннях просідання курсу, то зупинялися в надії на його зростання.


Міжбанк нагадував автомобіль, який різко розганявся, то також різко гальмував через зміни рішень водія. Така зміна активності укладання угод звичайно відбувається в періоди, коли дуже вузьке коло великих покупців і продавців виходить на торги і цим повністю змінює співвідношення попиту і пропозиції.


“Різко скоротилися обсяги імпорту, долар перестали розкуповувати. Може бути через Китай, де не запрацювали виробництва через коронавірус. Навіть постачальники припиняли постачання посилок з КНР. А може через скорочення споживання імпортних товарів з боку населення. Але факт залишається фактом – долар сьогодні не розкуповували, причому при скромних обсягах торгів”, – розповів фінансовий аналітик Василь Невмержицький.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Як коронавірус впливає на курс долара в Україні.
Вадим Бардась , аналітик Європейського інвестиційного центру раніше заявляв, що в лютому на курсоутворення буде впливати багато факторів


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/14/chomu-dolar-prodovzhuye-padinnya-ekspert-nazvav-prychyny/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя