Суд відмовив ДБР у вилученні документів фінгоспдіяльності Верховного суду

Суд відмовив ДБР у вилученні документів фінгоспдіяльності Верховного суду
Державне бюро розслідувань просило про доступ до документів фінансово-господарської діяльності, що перебувають у володінні Верховного суду по вул. Орлика, 8 Об этом сообщает gazeta-ua.com со ссылкой на СМИ.


Печерський районний суд Києва відмовив Держовному бюро розслідувань у вилученні у Верховному суді документів фінансово-господарської діяльності. Про це сказано в матеріалах суду.


До суду надійшло клопотання слідчого першого слідчого відділу першого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) Державного бюро розслідувань про тимчасовий доступ до документів у рамках розслідування кримінального провадження.


ДБР просило про доступ до документів фінансово-господарської діяльності, що перебувають у володінні Верховного суду по вул. Орлика, 8.


При цьому Печерський суд 5 вересня відмовився задовольнити клопотання ДБР і таким чином не дав можливості вилучити ці документи.


Раніше ДБР отримало доступ до особових справ членів ВККС у справі про можливе втручання ексзаступника голови Адміністрації президента Олексія Філатова у формування Верховного суду.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/sud-vidmoviv-dbr-u-viluchenni-dokumentiv-fingospdiyalnosti-verhovnogo-sudu-624364.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя