"На зустрічах у НАТО я говорив, що євроатлантичний курс України - незмінний. Але повернувся до Києва і дізнався, що заявив, ніби в Альянс ми не прагнемо", - Дмитро Кулеба

Євроатлантичний курс України точно залишається незмінним?

Дмитро Кулеба. Фото: liga.net. Об этом сообщает 032online.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Летиш у НАТО одразу – через 10 днів після призначення віце-прем’єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції", — пише Дмитро Кулеба на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Домовляєшся про:

- активізацію основної спільної роботи робочої групи Україна – НАТО щодо військової реформи;

- врахування пропозицій України під час розробки програми НАТО "Одна країна – один план";

- збільшення участі України в одній з операцій НАТО;

- продовження підтримки Альянсом стажування українських моряків на кораблях НАТО і взагалі спільної військової підготовки;

- консультації з НАТО щодо проєкту стратегії національної безпеки (ми не зобов’язані консультуватися, але добровільно хочемо це зробити).

І про деякі інші речі теж домовляєшся. Пишеш про це прес-релізи. У прес-релізах просиш, щоб процитували те, що казав під час усіх зустрічей у НАТО: "Євроатлантичний курс України залишається незмінним".

Приїжджаєш до Києва і дізнаєшся, що ти заявив, що Україна більше не буде прагнути в НАТО, що ти – зрадник, і навіть кажуть, що вже з трибуни Верховної Ради мене розкритикували. То я хочу сказати вам: люди, ви все одно чудові. Гарного всім дня".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/na-zustrichakh-u-nato-ia-hovoryv-shcho-ievroatlantychnyi-kurs-ukrainy-nezminnyi-ale-povernuvsia-do-kyieva-i-diznavsia-shcho-zaiavyv-niby-v-alians-my-ne-prahnemo--dmytro-kuleba-294902.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя