Генпрокуратура відкрила справу через плани NewsOne провести телеміст з Росією

Генпрокурор Юрій Луценко Об этом сообщает art-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Генеральна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження через плани NewsOne провести телеміст з Росією.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

"У зв’язку з намірами телеканалу "Ньюз-Ван" провести спільний телеміст з російським підсанкційним каналом ГПУ зареєструвала сьогодні провадження про замах на вчинення державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України. Причетні – від власника каналу до ведучого, який оприлюднив анонс – викликані на допит. Готується подання до суду про арешт активів", – написав Луценко в "Фейсбук".

Телеміст з Росією був анонсований увечері 7 липня в ефірі передачі "Вести недели" на "Россия 1". За словами пропагандиста Дмитра Кисельова, "відверта розмова між простими людьми давно назріла" і її призначили на 12 липня. Ведучими мали бути Марія Ситтель і Андрій Малахов з російської сторони та Олена Кирик і Василь Голованов – з української.

Цей анонс спровокував великий резонанс в Україні, у результаті знову було порушено питання про введення санкцій проти NewsOne.

8 липня NewsOne оголосив про скасування телемосту з РФ через погрози.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562588081-genprokuratura-vidkrila-spravu-cherez-plani-newsone-provesti.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя